Budowa dróg

 
 
Budowa dróg, parkingów  to główna gałąź działalności naszej Firmy. Kierownictwo Robót Drogowych obejmuje trzynastoosobową kadrę zarządzającą doskonale przygotowaną do wykonywania swoich obowiązków, ciągle szkoloną i bogatą w doświadczenia zawodowe. Z powodzeniem potrafi ona sprostać podejmowanym przez Firmę wyzwaniom, czego przykładem są zrealizowane dotychczas zadania, w tym między innymi:
 
DK Nr 28 w miejscowości Zagórzany.  W ramach zadania wykonano chodniki dla pieszych, zatoki autobusowe oraz bariero poręcze. Wraz z realizacją przebudowy ul Skrzyńskich oraz nową sygnalizacją świetlną u zbiegu DW 987 i DK 28 w znaczący sposób poprawiono bezpieczeństwo w jednym z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w rejonie Gorlic.
 

Prace na DK nr 28.  Objęły część drogową inwestycji w ramach której powstał na rzece Biała Tarnowska most w centrum Grybowa. Nowoczesne rozwiązanie udrożniło ruch w miejscu gdzie podróżni jadący trasą Gorlice- Nowy Sącz musieli spędzać sporo czasu w korkach.
 
 

Ulica Biegonicka.  to kolejna Po Alejach Batorego i Alejach Wolności praca realizowana przez „Godrom” na terenie Nowego Sącza.
  
Także Gorlice doczekały się nowych rozwiązań drogowych w obrębie centrum. Mowa tu o wzorowo przeprowadzonej modernizacji ulic Pod Lodownią, Armii Krajowej i Szpitalnej. W ramach zadania powstał także łącznik drogi krajowej nr 28 i wojewódzkiej nr 977.
 


 
W Nowym Sączu dzięki przebudowie Alei Wolności i Alei Batorego  poprawiono drożność głównych arterii centrum miasta. Rozwiązania komunikacyjne, estetyka wykonania i sprawność realizacji robót - uwzględniając ich złożoność i ruch panujący w centrum wystawiają pozytywną ocenę organizacji prac.
 


Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku TARNÓW – MOSZCZENICA  Prace obejmą remont istniejącej nawierzchni na odcinku ok. 36 km, budowę nowego skrzyżowania typu rondo w m. Moszczenica, modernizację istniejącego wiaduktu nad linią kolejową w miejscowości Tuchów oraz budowę chodników wzdłuż trasy. Do wbudowania na zadaniu przewidziano m.in: 19.610,00 m2 kostki brukowej, 21.625,00mb krawężników, 14.424,00mb obrzeży oraz 58.000,00 ton masy bitumicznej.
 
 
Remont nawierzchni drogi Krajowej nr 4 w miejscowości Wojnicz.  Pełniąc rolę podwykonawcy w niczym nie ustępowaliśmy współpracującym w ramach tego zadania dużym firmom budowlanym. Rzetelność naszych pracowników przyczyniła się zarówno do terminowości wywiązywania się z poszczególnych etapów robót, jak również jakości wykonanej pracy. Szczególnie podkreślić należy wysoki poziom planowania i koordynacji robót- zarówno wewnątrz naszej Firmy jak też z współpracującymi z nami innymi firmami na tym zadaniu.
 
 
Budowa obwodnicy wokół miasta Gorlice. Wysokiej jakości nawierzchnia, zaprojektowane estetyką pobocza urozmaicone ozdobnymi krzewami pozwalają zapomnieć czym jest „uliczny korek”. W ciągu obwodnicy ukończyliśmy budowę mostu na potoku Stróżowianka oraz ronda. Ponieważ funkcjonowanie obwodnicy wiąże się z wzmożonym zanieczyszczeniem środowiska hałasem i spalinami obwodnica wyposażona została w specjalne „ekrany akustyczne" Cieszyć się mogą z komfortu i bezpieczeństwa jazdy kierowcy podróżujący drogami na odcinkach miejscowości Przecław - Hotowa, Zborowice – Grybów -Krzyżówka, drodze do przejścia granicznego w miejscowości Konieczna oraz wielu dróg na terenie Powiatów: Gorlice, Tarnów, Dębica, Myślenice, Strzyżów, Nowy Sącz, Jasło, Gmin: Gorlice, Ropa Uście Gorlickie, Sękowa, Gromnik, Czchów i wielu wielu innych na Południu Polski.  
 
 
Przebudowa ulicy 3-go Maja w Gorlicach. Wysoka jakość użytych materiałów, a także niezwykle trafnie dobrane do ich kolorystyki i architektury otoczenia oświetlenie  przywróciło  głównej ulicy miasta charakter starówki. Do brukowania użyto specjalnej wibroprasowanej kostki o podwyższonej wytrzymałości co daje gwarancję długoletniego użytkowania bez utraty jej walorów. Ponadto wykonywane przez nas brukowane ulice i place są dumą mieszkańców Nowego Sącza i Stróż.
 

Promocja regionu

Firma "Godrom" systematycznie wspiera inicjatywy społeczne służące rozwojowi kultury i sportu w Polsce i za granicą

Czytaj więcej...

Partnerzy