Most w Ropicy Górnej

Most na rzece Sękówka w miejscowości Ropica Górna. To kolejne zadanie w ramach poprawy jakości ruchu drogą wojewódzką nr 977 do granicy państwa ze Słowacją. Nowy most będzie miał rozpiętość 33m , konstrukcja płytowo-belkowa sprężana. Wykonane zostaną estetyczne dojazdy do mostu oraz chodniki.

RopicaG3.JPGRopicaG4.JPGRopicaG5.JPGRopicaG2.JPGRopicaG1.JPG


 

Budowa łącznika ul. Stawiska z ul. Korczaka w Gorlicach

Zadanie mające poprawić komunikację w centrum Gorlic, rozładować korki do ronda pod drukarnią oraz polepszyć dojazd do Osiedla Korczak. W jego zakresie jest budowa ronda u zbiegu ulic Kołłątaja oraz Stawiska, budowa mostu na potoku Stróżowianka oraz przebiegającego przez powyższy most łącznika pomiędzy ul Korczak a ul. Stawiska.

DSC04517.JPGDSC04489.JPGDSC04041.JPGDSC04396.JPGDSC04049.JPGDSC04124.JPGDSC04402.JPG


 

DK Nr 28 w miejscowości Zagórzany, w ramach zadania wykonano chodniki dla pieszych, zatoki autobusowe oraz bariero poręcze. Wraz z realizacją przebudowy ul Skrzyńskich oraz nową sygnalizacją świetlną u zbiegu DW 987 i DK 28 w znaczący sposób poprawiono bezpieczeństwo w jednym z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w rejonie Gorlic.

 


 

Ulica Biegonicka Inwestycja polega na rozbudowie odcinka ul Biegonickiej – jezdnia szerokości 6m wraz z jednostronnym chodnikiem szerokości 2m , bezpiecznikiem, zjazdami publicznymi i indywidualnymi oraz budowie kanalizacji deszczowej i odwodnieniu drogi.

 

 


 

Promocja regionu

Firma "Godrom" systematycznie wspiera inicjatywy społeczne służące rozwojowi kultury i sportu w Polsce i za granicą

Czytaj więcej...

Partnerzy